Sorbact® taśma z gazy

Taśma z gazy wiążąca bakterie, w dwóch rozmiarach.

Obszary zastosowania:

  • Zespół stopy cukrzycowej - w przypadku konieczności wypełnienia ubytku.
  • Infekcje skóry - zwłaszcza w przypadku miejsc trudnych do zaopatrzenia jak przestrzenie pomiędzy palcami u stóp czy fałdy skórne.
  • Rany nowotworowe - w przypadku konieczności wypełnienia ubytku lub przetoki. Jest dobrym wyborem w przypadku ran trudnych do założenia opatrunku.
  • Rany po operacjach pediatrycznych.

 

Dostępny w rozmiarach:

  • 5 x 200 cm
  • 2 x 50 cm

kup na allegroZadzwoń lub napisz, aby zamówić bezpośrednio w firmie L-Dent:

tel. 81 527 98 39; j.tomalka@l-dent.pl

 

 

Gaziki

Gazik wiążący bakterie i grzyby. Do oczyszczania ran i do leczenia ran z umiarkowanym wysiękiem. Do płytkich ran otwartych.

Taśma z gazy

Do ran z umiarkowanym wysiękiem. Do przetok i pokrywania dużych powierzchni. W zakażeniach grzybiczych obejmujących fałdy skórne.

Kompres

Zespół stopy cukrzycowej, infekcje skóry, owrzodzenie żylne lub tętnicze, rany nowotworowe lub chirurgiczne, plastyczne, po procedurach ginekologiczno-położniczych i in.

Opatrunek piankowy

Do ran z małym lub umiarkowanym wysiękiem. Rany na podeszwie stopy. Owrzodzenie żylne i żylakowe. Rany po operacjach ortopedycznych i plastycznych.

Opatrunek chirurgiczny

Do ran powierzchownych, od suchych do ran z umiarkowanym wysiękiem. Profilaktycznie na rany pooperacyjne i pourazowe.

Opatrunek żelowy

W przypadku ran suchych lub z tkanką martwiczną. Rany nowotworowe, zespół stopy cukrzycowej (gdy rana jest martwiczna lub sucha) i in.

Opatrunek chłonny

Do ran z umiarkowanym lub dużym wysiękiem. Stopa cukrzycowa, owrzodzenie żylne, tętnicze, rany po procedurach ginekologiczno-położniczych i in.